Комплекты электропастухов :

Запросить КП

Виставка Зернові технології 18 - 20 лютого 2020

69569f2059c46dcd5ca8fadcb13a2c73

З 18 по 20 лютого 2020 року компанія Вента Лаб прийме участь в десятій міжнародній виставці “Зернові технології”.

Захід відбудеться у Києві, на Броварському проспекті, 15 в будівлі Міжнародного Виставкового Центру (МВЦ).

 

«Зернові технології» – міжнародна агропромислова виставка, яка посідає головне місце серед спеціалізованих виставкових заходів України та спрямована на просування інноваційних рішень на різних стадіях виробництва, зберігання, переробки та транспортування зернових, бобових, круп’яних та олійних культур.

 

Агропромислова виставка об’єднує провідних постачальників обладнання, дилерів та представників виробничого сектору як зернового ринку України, так і компанії міжнародного формату. Значний досвід організаторів та сучасний виставковий комплекс створюють оптимальні можливості  для діалогу між виробниками технологічних рішень, фахівцями сільськогосподарських підприємств, керівниками господарств різних категорій та представниками влади. Це сприяє ефективному пошуку нових партнерів, обміну сучасним досвідом та просуванню світових трендів на ринку України.

 

Традиційно, на агропромисловій виставці «Зернові технології 2020» буде широко представлене обладнання для зберігання та переробки зернових та олійних культур, виробництва комбікормів, обладнання для елеваторів та хлібоприймальних пунктів, мукомельної, круп’яної промисловості, насіннєвий матеріал, засоби захисту рослин, лабораторне та ваговимірювальне обладнання, техніка та технології для виробництва зернової продукції.

 

Ще однією перевагою виставки є насичена ділова програма, яка включає галузеві  форуми, конференції, семінари та майстер-класи.

 

Варто зазначити, що агровиставка «Зернові технології 2020» проходить одночасно з міжнародними виставками «Фрукти. Овочі. Логістика 2020» та Agro Animal Show 2020. Аграрні виставки проходять під спільним брендом «АгроВесна 2020».

 

Саме комплексний підхід до організації виставкових проектів дозволяє операторам вітчизняного ринку  знайти оптимальні рішення для підвищення ефективності як вузькоспеціалізованого, так і диверсифікованого агробізнесу.

 

Шановні колеги!

 

Запрошуємо Вас взяти участь у десятій міжнародній виставці

 

інноваційних рішень у зерновому господарстві «Зернові технології 2020»,

 

яка відбудеться 18-20 лютого 2020 року

 

у Міжнародному Виставковковому Центрі (МВЦ)